Úvod

Vítejte na webových stránkách Kosmetický Ráj. Tyto obchodní podmínky upravují vztahy mezi provozovatelem webu a jeho uživateli. Před používáním našich služeb je nezbytné, abyste si pečlivě přečetli tyto obchodní podmínky. Používáním naší webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Kosmetický Ráj nabízí široký sortiment produktů pro osobní péči, včetně pleťové kosmetiky, tělové a vlasové kosmetiky, produktů pro manikúru a pedikúru, a mnoho dalšího. Naše produkty jsou pečlivě vybírány za účelem uspokojení potřeb našich zákazníků.

Obecná ustanovení

Pod těmito obchodními podmínkami se rozumí právní rámec pro nákup a prodej produktů poskytovaných na webové stránce Kosmetický Ráj. Veškeré informace o nákupech, produktech a službách jsou považovány za součást těchto obchodních podmínek. Uživatel souhlasí s tím, že je plně zodpovědný za dodržování těchto obchodních podmínek. V případě nesouhlasu s těmito podmínkami je uživatel povinen opustit webové stránky a nepoužívat naše služby.

Ochrana osobních údajů

Chráníme vaše osobní údaje v souladu s platnými předpisy o ochraně osobních údajů. Veškeré osobní údaje poskytnuté uživatelem během používání naší webové stránky budou použity pouze pro účely zpracování objednávek, komunikace se zákazníky a pro marketingové účely Kosmetického Ráje, pokud k tomu uživatel dá explicitní souhlas. Pro další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů navštivte prosím příslušnou sekci na našich webových stránkách.

Postup objednávky a platby

Objednávka se považuje za závaznou po jejím potvrzení oběma stranami. Uživatel je povinen poskytnout přesné a pravdivé údaje potřebné pro zpracování objednávky. Platba za produkty může být provedena různými způsoby, které jsou detailně popsány na webových stránkách. Po úspěšné platbě a ověření objednávky bude zákazník informován o termínu dodání zboží.

Záruky a reklamace

Všechny produkty poskytované prostřednictvím Kosmetického Ráje jsou chráněny zákonnou zárukou. V případě, že zákazník obdrží vadný produkt, má právo na reklamaci. Proces reklamace je podrobně popsán na našich webových stránkách. Zákazník by měl kontaktovat naši zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu [email protected] s popisem problému a důkazy o vadě produktu.

Kontaktní informace vlastníka:

Kristýna Novotná, Údolní 53, 602 00 Brno-Střed, Česká republika